Երևանի Վազգեն Սարգսյանի անվան Հանրապետական մարզադաշտում կայացած Հայաստան-Բելառուս հանդիպումն ավարտվեց ոչ-ոքի (0-0):
Ընկերական այս հանդիպումն վերջին էր ազգային թիմի դարպասապահ Ռոման Բերեզովսկու համար: Լինելով մեկնարկային կազմում` Բերեզովսկին փոխարինվեց րոպեներ անց: Սպորտում ունեցած մեծ ներդրման համար Ռոման Բերեզովսկին Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի կողմից արժանացավ ոսկե մեդալի:
Երկու թիմերը հնարավորություն ունեին խաղի հաշվի մեջ առաջ անցնելու: Ի վերջո Բերեզովսկու հրաժեշտի խաղում Հայաստանի հավաքականը զրոյական ոչ-ոքի խաղաց Բելառուսի հավաքականի հետ:

Армения-Беларусь – 0:0
Встреча Армения-Беларусь, которая состоялась на Республиканском стадионе имени Вазгена Саркисяна в Ереване, завершилась вничью (0:0).
Эта товарищеская встреча была последней для вратаря национальной команды Романа Березовского. Роман Березовский играл в стартовом составе, но был заменен через несколько минут. За большие заслуги в спорте мэр города Еревана Тарон Маргарян наградил Романа Березовского золотой медалью.
Несмотря на то, что обе команды не раз имели хорошие возможности открыть счет в матче, прощальная игра Березовского между сборными Армении и Беларуси завершилась нулевой ничьей.